Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku – i w naszym przedszkolu świętowaliśmy go z prawdziwym rozmachem!

Główną atrakcją dla dzieci z grup II – V były wyjątkowe warsztaty z robienia lizaków. Najpierw dzieci obejrzały fascynujący pokaz tworzenia kolorowych słodkości, a następnie każde z nich mogło samodzielnie wykonać własnego lizaka. Ile było przy tym emocji i uśmiechów! Gotowe lizaki dzieci zabrały do domu – jako pamiątkę i oczywiście pyszną przekąskę. Serdecznie dziękujemy panu Mateuszowi, pani Basi oraz całej Manufakturze Smaku za tę słodką przygodę.

Grupa I również nie próżnowała – zamieniła swoją salę w własną lodziarnię, w której mali cukiernicy tworzyli wymarzone kompozycje lodowe. Dzieci samodzielnie dobierały smaki, dodatki i dekoracje, tworząc prawdziwe dzieła sztuki.

Oprócz słodkich atrakcji, wszystkie grupy brały udział w zabawach sportowych w ogrodzie, gdzie można było się wybiegać, poskakać i wykazać sprawnością. Na zakończenie dnia nie zabrakło również tanecznej zabawy przy muzyce w salach, która dostarczyła dzieciom jeszcze więcej radości i uśmiechu.

Z okazji Dnia Dziecka składamy wszystkim naszym Przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia: dużo radości, niekończącej się ciekawości świata, cudownych przyjaciół i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń!