Radosne kolędowanie dla Seniorów

To już trzeci rok z rzędu, gdy uczniowie z naszej szkoły odwiedzają  w okresie grudniowym, osoby starsze
z pobliskiego Rodzinnego Domu Seniora „Słoneczna Jesień”, by w ten bożonarodzeniowy czas poświęcić swój czas dla innych.

Młodzież z klas 5 – 7, chór szkolny, aktorzy jasełek oraz organizator p. Agata Stuglik oraz nauczyciele:
p. Paulina Płachta, p.Ewa Mazur i p. Anna Szlenk – wybrali się z kolędą i przedstawieniem jasełkowym 19.12.24r.  do seniorów, którzy na co dzień nie mają możliwości obcowania z tak młodymi, radosnymi ludźmi.

Uczniowie naszej szkoły z zaangażowaniem wystąpili dla tak zacnej publiczności- dzięki zaangażowaniu
p. Płachty i p. Mazur, które przygotowały uczniów do występów jasełkowych – seniorzy mogli podziwiać grę  oraz stroje naszych aktorów. Pani Stuglik zadbała o wesołe kartki z reniferami, które wręczyli uczniowie wraz z gorącymi życzeniami. Chór zaśpiewał repertuar przygotowany pod czujnym okiem
p. Szlenk. Wspólnie kolędowaliśmy ze starszymi, ciesząc się z tego spotkania.

To był bardzo radosny i owocny czas zarówno dla młodych ludzi jak i starszych pensjonariuszy domu seniora.