Dzień Edukacji Narodowej w Świetlicy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci ze świetlicy szkolnej przez cały tydzień brały udział w zajęciach poświęconych trudnej i odpowiedzialnej pracy nauczyciela.

Przybliżono treści dotyczące pracy nauczycieli w szkole. W zabawach naśladowczych dzieci miały możliwość wcielenia się w postać nauczyciela. Podczas zajęć powstały prace plastyczne „Sowa symbol nauki” w technice rzeźby w plastelinie oraz laurki z podziękowaniem wszystkim pracownikom szkoły
w technice papieroplastyki. Dzieci kolorowały też kolorowanki z sowami. Powstałe prace posłużyły do wykonania dekoracji okazjonalnej na tablicy przydzielonej świetlicy przy wejściu do szkoły oraz znalazły miejsce na wystawkach w pomieszczeniu świetlicy.
Prezentujemy fotografie z przedsięwzięcia.