Dzień Chłopaka

W minionych dniach nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Chłopaka, który przypada na 30 września. Dziewczynki, oczywiście z pomocą pań i rodziców, zaprosiły z tej okazji chłopców do wspólnych wyjść i zabaw. Dziewczynki z gr. I podarowały chłopcom dyplomy oraz bańki mydlane, które z radością wspólnie puszczali w naszym ogrodzie przedszkolnym. Gr. II udała się do pobliskiej restauracji Kreator Smaków na pyszne gofry. Dziękujemy p. Patrycji za przemiłą i sprawną obsługę. Gr. IV wybrała się do naszej ulubionej kawiarni Słodki Leniuch na ostatnie lody w tym sezonie. Dziękujemy p. Patrycji za gościnę i widzimy się w przyszłym roku. Natomiast dziewczynki z gr. III i V wręczyły chłopcom drobne upominki i zaprosiły do wspólnej zabawy.

Chłopaki, z okazji Waszego dnia, życzymy Wam mnóstwo uśmiechu, super przygód i zabawy bez końca! Niech każdy dzień będzie pełen radości, a Wasze marzenia spełniają się jak w bajce. Bądźcie zawsze odważni, ciekawi świata i otoczeni wspaniałymi przyjaciółmi. Wszystkiego najlepszego!