Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i odkrywania talentów, obchodzone
w wielu szkołach na całym świecie. W ramach tego dnia uczniowie w naszej szkole mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach rozwijających ich wyobraźnię i umiejętności.

Podczas zajęć uczniowie najpierw obejrzeli film, który przybliżył im przesłanie Dnia Kropki – odkrywanie własnych talentów i nieograniczonych możliwości twórczych. Następnie pracowali nad historyjką obrazkową, którą po ułożeniu opowiadali innym, doskonaląc swoje umiejętności narracyjne. Kolejnym zadaniem było wypełnianie kreatywnych kart pracy, które umożliwiały uczniom wyrażenie swojej indywidualności oraz pomysłowości. Na zakończenie dnia dzieci stworzyły spersonalizowane breloki, będące pamiątką ich twórczej pracy.

To wspaniały sposób, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Kropki i wspierać rozwój kreatywności wśród uczniów!

Żaneta Bielenin