Dzień Kropki

Dzień Kropki to wspaniałe święto celebrujące inność, kreatywność i rozwijanie ukrytego potencjału.

W poniedziałek, 16 września, podczas zajęć dydaktycznych, przedszkolaki z grupy II, z ogromną uwagą słuchały opowiadania o zwyczajnej, małej kropce, która tak bardzo zmieniła życie pewnej dziewczynki o imieniu Vashti. Ta niezwykła historia uświadomiła naszym maluchom, że każdy człowiek – mały i duży – ma swoją wartość. Dzieci wykonywały ćwiczenia gimnastyczne i rytmiczne, a tematem przewodnim była właśnie kropka. Przedszkolaki wykonały swoje prace, każde dziecko musiało samodzielnie wyciąć i ozdobić swoje kropki. Po południu dzieci za pomocą swoich paluszków i farby stawiały kropeczki w odpowiednie miejsca. Tak właśnie minął nam dzień pełen kreatywności..