Informacja dla Rodziców maluszków oraz nowych przedszkolaków – aktualizacja

Przedszkole „Pod Kasztanami” w Brzeszczach pracuje w godzinach od 6:00 do 16:00. Zapraszamy 2 września, jest to normalny dzień pracy przedszkola, nie ma oficjalnego rozpoczęcia roku. Proszę o przyprowadzanie dzieci w godzinach 6:00 – 8:45.

Należy przynieść ze sobą pantofle na zmianę (na rzepy, nie klapki), paczkę chusteczek higienicznych zwykłych i nawilżanych oraz komplet ciuszków na zmianę, a nawet kilka na początek (koszulka, spodenki, majtki, skarpetki). Proszę o pozostawienie rzeczy w półce.

Odbiór dzieci następuje od godziny 13:30, ale oczywiście w pierwsze dni możecie Państwo odbierać dziecko wcześniej.

Wszelkie dokumenty do wypełnienia będą czekać na Państwa w półeczce dziecka.

Jeśli dziecko będzie nieobecne to proszę o zgłoszenie tej informacji telefonicznie. Po otrzymaniu haseł do MobiDziennika to tam będzie obowiązek zgłaszania nieobecności dziecka, jest to niezbędna czynność do uzyskania odliczenia nadpłaty za żywienie i miejsce w danym miesiącu. Opłaty są naliczane z góry, płatności należy dokonywać na konto przedszkola 50 8446 1016 2002 0012 6928 0001 do 15 dnia każdego miesiąca. Proszę cierpliwie czekać, wychowawcy co miesiąc wysyłają wysokość opłaty przez MobiDziennik. We wrześniu procedura opłat jest nieco opóźniona ze wzglądu na składanie ostatecznych deklaracji co do godzin pobytu dziecka w przedszkolu.

Zebranie z rodzicami odbędzie się w drugim tygodniu września.

Życzymy dużo cierpliwości oraz sugerujemy szybkie, nieprzeciągające się rozstania z dzieckiem w szatni przedszkolnej. Wiem, że będzie ciężko, ale wspólnie damy radę, prosimy o zaufanie i wyrozumiałość wobec dzieci 🙂

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego 32 737 41 79.

Aleksandra Hołowiejczuk
Wicedyrektor ZSP nr 4 w Brzeszczach