Pożegnanie zerówki

W środę, 19 czerwca, w naszym przedszkolu miało miejsce zakończenie roku oraz pożegnanie naszych kochanych absolwentów.
Zakończenie roku w przedszkolu to nie tylko czas podsumowań i refleksji, ale również moment radosnych występów i zabaw. Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się od występów dzieci, które przygotowały specjalny program artystyczny. Mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności w piosenkach, tańcach oraz wierszach. Ich wysiłki zostały nagrodzone gromkimi brawami od zgromadzonych rodziców, nauczycieli oraz innych pracowników przedszkola.
Głównym punktem było uroczyste pożegnanie absolwentów, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki. Wychowawczynie nie kryły wzruszenia, żegnając swoich podopiecznych, a rodzice dziękowali za troskę, opiekę i zaangażowanie w rozwój ich dzieci.
Pożegnaliśmy także Panią Kasię, która przez ostatnie lata była nie tylko nauczycielem religii, ale przede wszystkim osobą, która z uśmiechem i oddaniem wspierała rozwój duchowy dzieci.
Pani Dyrektor Krystyna Wrona oraz pani Wicedyrektor Aleksandra Hołowiejczuk podziękowały dzieciom oraz ich rodzicom za wspólnie spędzone lata, za pomoc oraz wsparcie. Podziękowały także wychowawcom za trud w wychowaniu naszych absolwentów.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji oraz wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.