Finał międzyszkolnego konkursu wiedzy z języka angielskiego „Brain Teaser”

W dniu 11.06.2024 został rozstrzygnięty finał międzyszkolnego konkursu wiedzy z języka angielskiego „Brain Teaser”. Rywalizowali w nim uczniowie klas 7 i 8 z naszej szkoły oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Jawiszowicach. Podczas wcześniejszego etapu z naszej szkoły zakwalifikowało się troje uczniów: Oliwia Gębuś, Miłosz Cygaj i Filip Faber. W finale uczniowie musieli wykazać się wiedzą zarówno z zakresu gramatyki, leksyki jak i czytania ze zrozumieniem. Dodatkowo uczestnicy musieli zapoznać się z wiadomościami dotyczącymi dynastii Stuartów. Poziom był bardzo wyrównany, ale ostatecznie wyłoniona została trójka zwycięzców:

1 miejsce- Filip Faber ZSP 4 Brzeszcze

2 miejsce- Maciej Klimeczek ZSP 6 Jawiszowice

3 miejsce- Oliwia Gębuś ZSP 4 Brzeszcze

Nagrody, dyplomy oraz pamiątkowe statuetki zostały uroczyście wręczone przez Panią Dyrektor Krystynę Wronę. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!