Dzień Przedszkolaka

20 września wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola obchodziły swoje święto, gdyż tego dnia przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu zaczęliśmy świętowanie już w piątek, a skończyliśmy w poniedziałek. Z tej okazji we wszystkich grupach zorganizowane zostały zabawy ruchowe oraz rytmiczno – taneczne. Dzieci, w ramach prezentu od Rady Rodziców, obejrzały w poniedziałkowy poranek teatrzyk pt. „Jesień na polanie”. Po wspólnej zabawie przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek oraz upominki od rodziców – zabawki, którymi będą mogły się bawić wspólnie w grupie, a także pamiątkowe medale i opaski. Dzień Przedszkolaka podkreśla wagę edukacji przedszkolnej, ale także dostarcza dzieciom wspaniałej zabawy i radości z bycia przedszkolakiem. Życzymy wszystkim naszym kochanym dzieciom uśmiechu na każdy dzień oraz radosnego i twórczego pobytu w przedszkolu.