Wyjście do kina

W czwartek, 6 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, grupa III z naszego przedszkola wyruszyła na wycieczkę do kina Planet Cinema w Oświęcimiu. Nasza podróż rozpoczęła się od spaceru na stację kolejową w Brzeszczach, gdzie wsiedliśmy do pociągu do Oświęcimia. Dla wielu dzieci była to niezapomniana przygoda, pełna radości i ekscytacji.
Po dotarciu do Oświęcimia udaliśmy się do kina, gdzie oglądaliśmy film pt. „Garfield”. Historia sympatycznego kota dostarczyła nam mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.
Po powrocie do przedszkola czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka. Rodzice, którzy zorganizowali całą wycieczkę, przygotowali dla dzieci pyszną pizzę oraz prezenty. Radość starszaków była nie do opisania, a cała wycieczka okazała się niezwykle udana.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomysł i zorganizowanie wycieczki.