Barwy rzeki Soły – młodzi ekolodzy

Przedszkolaki z grupy V wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Barwy rzeki Soły – młodzi ekolodzy” organizowanym przez Muzeum Zamek w Oświęcimiu w ramach XIII Jarmarku Kasztelańskiego.
Dzieci przygotowały makietę przedstawiająca faunę i florę rzeki Soły. Grupa pracowała pod czujnym okiem Pani Moniki Latosińskiej.
Co prawda nie udało nam się zdobyć żadnego miejsca, ale według jury wszystkie prace zasłużyły na upominki.
W sobotę, 4 maja, na Zamku w Oświęcimiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Przedszkole reprezentowała Pani wicedyrektor Aleksandra Hołowiejczuk, która odebrała nagrodę w imieniu dzieci. Przedszkolaki otrzymały dyplom za udział w konkursie, pudełko pełne kreatywnych rzeczy plastyczno – technicznych oraz… zaproszenie na warsztaty do Ratusza na oświęcimskiej starówce.