Odświeżony gabinet i klimatyzacja

W marcu został ukończony remont gabinetu logopedycznego sfinansowanego z budżetu gminy. W pomieszczeniu zostały pomalowane ściany oraz zostały położone panele. Gabinet został wyposażony w nowe meble oraz stolik.

Natomiast w minionym tygodniu została zamontowana jednostka klimatyzacyjna w ogrodzie zimowym. W końcu pomieszczenie może być użytkowane w miesiącach wiosennych i letnich. Całość inwestycji została pokryta ze środków finansowych przekazanych przez rodziców.

Szczególne podziękowania należą się Panu Robertowi Górce – pomysłodawcy i głównemu sponsorowi tej inwestycji, a także wykonawcy Panu Adamowi Auguścikowi

z firmy Travel Invest Group oraz Panu Piotrowi, który dzielnie walczył z montażem w ostatnie upalne dni.

Dziękuję Państwu Gabryś oraz Pampuszko za okazane wsparcie finansowe, oraz Pani Katarzynie Jachnik i Pani Martynie Kaduckiej za organizację kiermaszu ciast, aby dozbierać brakujące środki, a tym samym dziękuję za każde upieczone ciasto i każdą przekazaną na ten cel złotówkę.

Aleksandra Hołowiejczuk
wicedyrektor ZSP nr 4 w Brzeszczach