Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Dnia 2 września w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2024/2025. Akademia rozpoczęła się tradycyjnie od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu narodowego i hymnu szkoły. Następnie głos zabrała pani dyrektor, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych. W swoim przemówieniu zwróciła się bezpośrednio do uczniów, życząc im wielu sukcesów w nauce oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Następnie nauczycielka historii pani Nina Staś przypomniała uczniom, co wydarzyło się pierwszego września 85 lat temu. Po oficjalnych przemówieniach przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas szóstych. Po zakończeniu uroczystości inauguracyjnej, uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, gdzie odbyły się pierwsze spotkania organizacyjne.

Wszystkim uczniom życzymy owocnej nauki, wytrwałości oraz radości płynącej z poznawania świata. Niech ten rok szkolny będzie dla Was czasem zdobywania wiedzy, nawiązywania nowych przyjaźni oraz realizacji planów.

D.S.