Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, małych i tych trochę większych, a w naszym przedszkolu zadbaliśmy o to, aby ten dzień był pełen radości, zabawy i niezapomnianych wspomnień.
W poniedziałek, 3 czerwca, uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych podopiecznych.
Dzień rozpoczęliśmy od spektaklu teatralnego pt. „Calineczka”, przygotowanego przez uczniów Szkoły Podstawowej w Jawiszowicach. Młodzi aktorzy włożyli wiele serca w swój występ, a kolorowe stroje i scenografia przeniosły dzieci w baśniowy świat. Po teatrzyku na dzieci czekała niespodzianka w ogrodzie przedszkolnym. Rada Rodziców ufundowała dzieciom dmuchane zamki, a nauczyciele przygotowali tory przeszkód. Skakanie, wspinanie się i zjeżdżanie z kolorowych dmuchańców dostarczyło dzieciom mnóstwo frajdy i ruchu na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również czegoś słodkiego! Po intensywnej zabawie dzieci mogły skosztować słodkiego poczęstunku, który czekał na nie w salach.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu.