W słoneczne, środowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego otwarcia boiska sportowego z udziałem zaproszonych gości. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonał Burmistrz Brzeszcz Radosław Szot, Dyrektor ZSP nr 4 Krystyna Wrona oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Gminy Brzeszcze Anna Rusin, a koordynatorem całego przedsięwzięcia była Wicedyrektor Teresa Nycz. Następnie został rozegrany inauguracyjny mecz między grupą II i III oraz IV i V pod nadzorem pana Mirosława Włodarczyka. Przedszkolaki gorąco kibicowały swoim kolegom i koleżankom z innych grup. Po zakończonych rozgrywkach dzieci wraz z wychowawcami udały się na stanowiska z różnymi konkurencjami sportowymi: tunel, slalom, narty, tor przeszkód, rzut do celu. Zmęczone i pełne emocji dzieci udały się do swoich sal, aby spożyć słodki poczęstunek i odpocząć. 

Korzystając z podniosłej atmosfery, zostały wręczone nagrody za konkurs „Kasztankowy Ludzik” z okazji urodzin Kasztanka. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

♥♥♥

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim – tym małym i dużym – wszystkiego co najlepsze, aby nikt nigdy nie zatracił w sobie dziecka.

Dziękujemy zaproszonym gościom za poświęcony czas, Radzie Rodziców za okazane serce i prezenty dla dzieci, Dyrekcji za wsparcie i

DZIECIOM – gdyby nie WY nie było by NAS!

♥♥♥

Dzień Dziecka w Przedszkolu Pod Kasztanami
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast