Ostatnie trzy dni minęły nam iście strażacko. W poniedziałek, 10 maja do Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach udali się starszacy. Kolejnego dnia strażnicę odwiedziły młodsze grupy. Wszystkie grupy obejrzały prezentowany sprzęt, dzieci mogły wejść do wozu strażackiego, założyć hełm, potrzymać węża do wody. Następnie przedszkolaki zwiedziły pomieszczenia OSP, m.in. garaże czy szatnię. Niewątpliwą atrakcją, choć głośną, było włączenie syreny alarmowej. 

Z kolei w środę, 12 maja, to strażacy odwiedzili nasze przedszkole. Jak każdego sezonu odbył się pokaz, a zarazem zostały umyte i zdezynfekowane urządzenia w ogrodzie przedszkolnym.

Serdecznie dziękujemy strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach za gościnę oraz nieocenioną pomoc. 

 

Wizyta w OSP Brzeszcze
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast