W czwartek, 29 kwietnia, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji został zorganizowany przegląd choreografii tanecznej. Przedszkolaki z każdej grupy miały okazję zaprezentować swój niepowtarzalny układ taneczny. Celem przeglądu było promowanie dziecięcej twórczości choreograficznej i tanecznej, kształtowanie zamiłowania do tańca, a także rozwijanie wrażliwości na piękno i estetykę tej sztuki wśród dzieci. Oczywiście starania młodych artystów zostały docenione przez jury: Panią Teresę Nycz – Wicedyrektora Przedszkola Pod Kasztanami oraz Panią Kingę – wieloletnią tancerkę Akademii Mażoretek Gracja. Gratulujemy całym grupom i każdemu z osobna, dzieci spisały się na medal!

Przegląd choreografii tanecznej
Zmiana rozmiaru czcionki