KONKURS
Wzorem ubiegłego roku z okazji urodzin Kasztanka – gorąco zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie…
ORGANIZATOR KONKURSU: „Przedszkole Pod Kasztanami”
TYTUŁ KONKURSU: „Kasztankowy Ludzik”
CELE KONKURSU:
– podtrzymywanie przynależności do przedszkola;
– celebrowanie uroczystości przedszkolnych;
– kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych;
– rozwijanie umiejętności manualnych dzieci;
– kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej;
– rozwijanie wrażliwości estetycznej.
POSTANOWIENIA OGÓLNE:
1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych dzieci i rodziców.
2. Tematem konkursu jest wykonanie ludzika (praca przestrzenna) z okazji Urodzin Przedszkola, które obchodzimy w maju.
3. TECHNIKA I FORMAT: Ludzik może być wykonany z dowolnych materiałów w formie przestrzennej.
4. TERMIN NADSYŁANIA PRAC: Prace dostarczamy do 21.05.2021r. Do wykonanych prac koniecznie należy zamieścić karteczkę z napisem: imię i nazwisko oraz grupę, do której chodzi przedszkolak.
5. KOMISJA KONKURSOWA: Prace konkursowe oceniać będzie oceniać RADA PRZEDSZKOLA POD KASZTANAMI , która zapewnia laureatom nagrody rzeczowe, a wszystkim uczestnikom upominki.
6. WYNIKI KONKURSU zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola w terminie siedmiu dni od ostatecznej daty dostarczania prac.
Serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy!

„Kasztankowy Ludzik” – konkurs
Zmiana rozmiaru czcionki