Opis oferty:
Przedszkole „POD KASZTANAMI ” zlokalizowane jest w spokojnej części Brzeszcz, z dala od głównych arterii. Posiada duży, dobrze wyposażony w urządzenia ogród przedszkolny. Placówka dysponuje pięcioma salami zajęć, które wyposażone są w mebelki przedszkolne oraz stoliki i krzesełka, a także lubiane przez dzieci kąciki zabaw oraz atrakcyjny ogród zimowy.

od p-la

W ciągu roku szkolnego są organizowane różne uroczystości, m.in.:

• Światowy Dzień Przedszkolaka;
  • Dzień kolejarza;
  • Pasowanie na Przedszkolaka;
  • Narodowe Święto Niepodległości;
  • Dzień Pluszowego Misia;
  • Andrzejki;
  • Mikołajki;
  • Wigilijka, Jasełka;
  • Dzień Babci i Dziadka;
  • Bal karnawałowy;
  • Pierwszy dzień wiosny;
  • Dzień Ziemi;
  • Urodziny Kasztanka;
  • Dzień Rodziny;
  • Dzień Dziecka;
  • Zakończenie roku szkolnego, pożegnanie starszaków.

Inne imprezy organizowane w przedszkolu z udziałem dzieci (w miarę możliwości – ograniczenia związane z pandemią COVID-19):

• Organizacja urodzin dzieci – cały rok;
  • Spektakle teatralne, audycje muzyczne na terenie przedszkola organizowane przy współpracy z Radą Rodziców;
  • Wycieczki i spacery związane z realizacją planowanej tematyki kompleksowej organizowane wg miesięcznych planów pracy, poznawanie dalszego otoczenia (szkoła podstawowa, biblioteka, urzędy i zakłady użyteczności publicznej, las, łąka, ogródki, sklepy, boisko, itp.);
  • Spotkania z przedstawicielami różnych zawodów;
  • Konkursy organizowane przez przedszkole i inne instytucje;
  • Akcje i projekty organizowane przez instytucje współpracujące z przedszkolem;
  • Programy ogólnopolskie;
  • Warsztaty lub zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

W przedszkolu działa pięć oddziałów przedszkolnych w godzinach od 6:00 do 16:00.

Dzieci mogą korzystać z następujących posiłków:

• śniadanie – o godzinie 9:00
  • poczęstunek i herbata – o godzinie 11:00
  • obiad – o godzinie 12:30
  • podwieczorek – o godzinie 14:00/14:30

Koszt posiłków:

• śniadanie: 3,00 zł
  • obiad: 8,00 zł
  • podwieczorek:  2,00 zł

Płatności za pobyt dziecka w przedszkolu dokonujemy do 15-go każdego miesiąca zgodnie z umową w zakresie wykonywania usług przedszkolnych.

Numer rachunku bankowego – 50 8446 1016 2002 0012 6928 0001

UWAGA!

Informujemy, że ze względu na bezpieczeństwo dzieci oraz sprawną organizację pracy przedszkola, opracowany został harmonogram:

6:00 – 8:45 – przyprowadzanie dzieci do przedszkola;
9:00 – śniadanie;
8:45 -13:30 – przedszkole zamknięte ze względu na bezpieczeństwo dzieci (w przypadku konieczności wcześniejszego odbioru dziecka dostępny jest dzwonek przy drzwiach wejściowych);
12:30 – obiad;
14:00 – 14:30 – podwieczorek;
13:30 – 16:00 – odbiór dzieci.