Nastał długo wyczekiwany dzień w naszym projekcie dotyczącym Szkolnego Ogrodu Społecznego! Po tygodniach sprawdzania pogody, doczekaliśmy się! Wynieśliśmy nasze cudne pergole i skrzynie z piwnicy, w końcu ujrzały światło 🙂 Pod okiem naszej Pani architekt Doroty Zwolak zabraliśmy się za ustawianie – nie było to wcale takie proste jak mogłoby się wydawać! Wszystko musiało zostać przemyślane tak, aby doskonale spełniało swoją funkcję. Po ustawieniu wszystkich elementów do dzieła wkroczyła klasa 6b, która pod okiem naszego wspaniałego pana konstruktra (bez którego ten ogród z pewnością by nie powstał) dzielnie wsypała ziemię do skrzyń i donic! Tutaj serdeczne podziękowania kierujemy również do MARKA KOZAKA, który wspomógł nas nawozem, pieńkami oraz samą pracą w ogrodzie! 

 

I w końcu możemy to powiedzieć – MAMY TO! MAMY NASZ SZKOLNY OGRÓD SPOŁECZNY! Przed nami jeszcze prace dotyczące sadzenia i samego upiększania ogrodu, więc na ostateczny efekt jeszcze trochę poczekamy! Ale proszę Państwa, już jest pięknie! I już zachęcamy do korzystania 🙂

 

„Zadanie  realizowane przez Fundację Miasto Pracownia dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Brzeszcze”.
 

K. Heród, Ż. Bielenin

NASZ OGRÓD – PRACOWNIA WYKONAWCZA CZ. II