W środę, 17 maja, wszyscy w naszym przedszkolu świętowali urodziny Kasztanka. Dzieci zaśpiewały hymn „Kasztankowe Przedszkole”, a następnie każda grupa zaprezentowała się z przygotowaną piosenką w ramach konkursu. Potem grupy bawiły się w rytm dziecięcej muzyki. Pogoda troszkę pokrzyżowała nam plany, ale co się odwlecze to nie uciecze.. 🙂 Na koniec dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Kiedy emocje już opadały przyszedł czas na wręczenie nagród.. każda grupa otrzymała nowe kąciki do zabawy wraz z akcesoriami.

Bardzo dziękujemy p. Krzysztofowi i Justynce za poprowadzenie zabawy tanecznej dla naszych przedszkolaków, Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniach oraz wszystkim Rodzicom, którzy podarowali pyszne słodkości dla naszych dzieciaków i pań.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! ♥♥♥

Urodziny Kasztanka