Pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane spowodowały, że przez dwa i pół roku nie było możliwości spotkania się społeczności szkolnej w jednym miejscu na wspólnej zabawie lub integracji. Gdy tylko polski rząd pozwolił na wspólne spotkania Sejmik Jedynki postanowił to wykorzystać.

Szkolny „Mam Talent” był właśnie pierwszą imprezą od wybuchu pandemii dającą możliwość wspólnej zabawy całej społeczności szkolnej. 

Uczniowie z klas 1-8 obejrzeli 15 występów, w których łącznie wzięło udział 20 młodych artystów. W tym roku występy zdominowały aspekty wokalne i taneczne. 

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali nie tylko swój talent, ale też odwagę i odporność na stres. Wszyscy dali z siebie wszystko.

Jury, złożone z czterech nauczycieli szkoły musiało jednak wybrać tych najlepszych. Pierwsze miejsce zajęła Nikola Watoła z klasy 5c, która bardzo dobrze wykonała utwór zespołu The Cranberries ,,Zombie”. Drugie miejsce zajęła Lena Witek z klasy 3a. Bardzo dobrze zaprezentowała umiejętności mażoretki. Trzecie miejsce zajęły Aleksandra Tęczar za  śpiew i Marta Osóbka z Mają Maciejczyk za taniec.

Nagrody uzyskali wszyscy uczestnicy konkursu, bo wszyscy na nie w pełni zasłużyli. 

 

Autor: Paweł Obstarczyk

„Mam Talent”