Gorąco zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie

„URODZINOWY STRÓJ KASZTANKA”

ORGANIZATOR KONKURSU: „Przedszkole Pod Kasztanami”

CELE KONKURSU:

• podtrzymywanie przynależności do przedszkola;
  • celebrowanie uroczystości przedszkolnych;
  • kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych;
  • kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej;
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej.

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych dzieci i rodziców.
  2. Tematem konkursu jest wykonanie zdjęcia dziecka w stroju Kasztanka z okazji Urodzin Kasztanka, które obchodzimy w tym roku 19 maja.
  3. TECHNIKA I FORMAT: wykonanie jednego zdjęcia w podanej tematyce, tło dowolne, rozmiar zdjęcia: 15×21 cm
  4. TERMIN ODDANIA PRAC: zdjęcie należy przynieść do przedszkola do 13.05.2022r. Bardzo prosimy o podpisanie zdjęć na odwrocie: imię i nazwisko oraz grupę do której chodzi przedszkolak.
  5. KOMISJA KONKURSOWA: prace konkursowe oceniać będzie Rada Pedagogiczna Przedszkola Pod Kasztanami, która zapewnia laureatom nagrody rzeczowe.
  6. WYNIKI KONKURSU zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola oraz w trakcie imprezy urodzinowej Kasztanka, która odbędzie się w czwartek 19 maja. W tym dniu będzie miał miejsce pokaz mody kasztankowej – dzieci biorące udział w konkursie będą mogły zaprezentować swoje stroje.
  7. Prace udostępnimy w galerii na stronie internetowej przedszkola (tym samym wyrażacie Państwo zgodę na publikację prac oraz danych osobowych dziecka).

Serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy!

Konkurs – Urodzinowy strój Kasztanka