KONKURS

Z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia oraz udziału w projekcie czytelniczym „Mały miś w świecie wielkiej literatury” w ramach projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025,

gorąco zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie pt.

„Mały miś w świecie bajki”

CELE KONKURSU:

– kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci;

– kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej;

– rozwijanie umiejętności manualnych dzieci;

– przybliżenie dzieciom historii pluszowego misia;

– inicjowanie zainteresowań czytelniczych;

– odkrywanie, rozwijanie i promowanie uzdolnień oraz pasji dzieci.

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych dziecii rodziców.
  2. Tematem konkursu jest wykonanie pracy plastycznejodnoszącej się do postaci misia w literaturze.
  3. TECHNIKA I FORMAT: Praca może być wykonana z dowolnych materiałów w formie płaskiej, maksymalny format A3.
  4. TERMIN NADSYŁANIA PRAC: Prace dostarczamy do 10.12.2021r. Do wykonanych prac koniecznie należy zamieścić karteczkę z napisem: imię i nazwisko oraz grupę, do której chodzi przedszkolak.
  5. KOMISJA KONKURSOWA: Prace konkursowe oceniać będzie oceniać komisja konkursowa Przedszkola Pod Kasztanami. Na laureatów będą czekać nagrody książkowe, ufundowane z funduszu projektu narodowego.
  6. WYNIKI KONKURSU zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola w terminie siedmiu dni od ostatecznej daty dostarczania prac.

Serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy!

Konkurs – Mały miś w świecie bajki