„Jesień”

Idzie lasem, idzie polem

Jesień złota z parasolem.

Płaszcz ma piękny, kolorowy (…)

Sznur korali z jarzębiny.

Wianek z bratków fioletowych,

żółtych i pomarańczowych (…)

                                  Lena O. klasa 3c

Od września do listopada w klasie 3c królowała niepodzielnie jesień. Dzieci wykonywały prace plastyczne i literackie tematycznie związane z tą przepiękną porą roku. Przy okazji omawiania różnorodnych zagadnień takich, jak barwy jesieni, jesienna pogoda czy jesień w lesie powstały też  lapbooki, czyli książeczki wykonane przez dzieci. Znajdziemy w nich jesienne ciekawostki, zagadki i informacje przedstawione w ciekawej formie graficznej.

                                                                                               H.K., E.M.

Jesienny zawrót głowy