Polska – to taka kraina,
która się w sercu zaczyna.
Potem jest w myślach blisko,
w pięknej ziemi nad Wisłą.
Jej ścieżkami chodzimy,
budujemy, bronimy.
Polska – Ojczyzna…
Kraina, która się w sercu zaczyna.

W środę, 10 listopada, przedszkolaki świętowały Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji każda grupa zaśpiewała hymn narodowy, dzieci poznały symbole narodowe oraz słuchały pieśni patriotycznych. Oprócz tego, każda grupa stworzyła piękne biało – czerwone prace (do obejrzenia w cotygodniowej galerii).

Natomiast w poniedziałek, 8 listopada, w godzinach popołudniowych, dzieci z grupy III i IV wystąpiły na scenie w Ośrodku Kultury z tej samej okazji. Przedszkolaki zaprezentowały swój występ przed Rodzicami oraz przedstawicielami Gminy i Ośrodka Kultury. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji występu. 

Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu