Wtorek, 9 listopada, to nie był zwykły dzień.. To właśnie w tym dniu najmłodsze dzieci, czyli maluszki, zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków.

Pasowanie na Przedszkolaka to uroczystość, której doświadcza się raz w życiu, dlatego wszyscy stanęli na wysokości zadania, by uczynić ten dzień niezapomnianym i pełnym pozytywnych emocji. Dzieci, przejęte podniosłą atmosferą i  strojami kasztanków, zdawały się chłonąć każdą minutę o wiele intensywniej niż zazwyczaj. Przygotowana grupa pomaszerowała dumnie do swojej sali, by tam, pod okiem pani Wicedyrektor i wychowawców, zaśpiewać piosenki i powiedzieć wierszyki, których nauczyła się już w przedszkolu, a następnie dzieci przyjęły pasowanie. Po uroczystym  pasowaniu odbyło się wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz słodkich upominków. Na samym końcu odbyła się sesja zdjęciowa. Z uśmiechami na twarzy i dyplomami w dłoni, nasze Przedszkolaki jeszcze długo pośpiewywały piosenki przy wspólnej zabawie.

Pasowanie na przedszkolaka