We wtorek, 2 listopada, nasze przedszkole odwiedziła p. Agnieszka z Biblioteki Publicznej w Brzeszczach. Grupy III i IV z ciekawością uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych. Dzieci rozwiązywały zagadki, poznały misiowych bohaterów, dowiedziały się kim jest przyjaciel. Przedszkolaki mogły obejrzeć popularne pozycje książkowe, które przyniosła ze sobą prowadząca zajęcia. 

Natomiast w dniu 8 listopada dzieci z grupy V poszły do biblioteki obok basenu Pod Platanem w Brzeszczach. Po przybyciu na miejsce dzieci serdecznie przywitała pani bibliotekarka i zaprosiła na wspólne zajęcia. Dzieci dowiedziały się jakim miejscem jest biblioteka, miały okazję obejrzenia zbiorów bibliotecznych, bajek, książek tematycznych. Spotkanie z panią bibliotekarką było bardzo interesujące i na pewno jeszcze nieraz odwiedzimy bibliotekę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zajęcia biblioteczne