Stowarzyszanie Helios oraz Detektyw Euzebiusz Wąchałek zaprosili małopolskie Przedszkolaki oraz Dzieciaki z klas 0-3 małopolskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym nt. „Moja miejscowość bez SMPG-u”. Do konkursu mogły przystąpić tylko 3 osoby z jednej placówki, dlatego wychowawcy starszych grup wytypowali do udziału w konkursie troje dzieci:
Wiktor Lekacz gr. IV
Malwina Chwiędacz gr. IV
Zosia Kurylak gr. V

Stowarzyszenie Helios:

„Na konkurs plastyczny wpłynęły setki prac i Komisja Konkursowa stanęła przed bardzo trudnym wyborem. Wszystkie prace były piękne i trudno było dokonać wyboru. Po długich obradach Komisja podjęła decyzję, że nagrody trafiają do rąk:
– Huberta z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Chełmku,
– Malwiny z Przedszkola nr 1 „Pod Kasztanami” w Brzeszczach,
– Tomasza z zerówki w Szkole Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem,
– Magdaleny z klasy 3 Gminnego Centrum Edukacji w Igołomi – Szkoły Podstawowej w Igołomi,
– Martyny z klasy 1 Szkoły Podstawowej nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Dobczycach,
– Hanny z klasy 2 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łącku.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za piękne prace!”

Gratulujemy Malwince ogromnego wyróżnienia oraz Zosi i Wiktorowi za pomysł i zaangażowanie!

                                                                                                     ❤❤❤

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego