Drodzy Rodzice, w związku z wstrząsem górotworu na terenie gminy Brzeszcze, w Przedszkolu Pod Kasztanami doszło do poważnej awarii. Z tego względu w dniu 7.01 (czwartek) będą prowadzone prace remontowe w łazience przedszkolnej w celu usunięcia szkody. Bardzo prosimy w tym dniu o zapewnienie opieki i pozostawienie dzieci w domach. Z góry bardzo dziękujemy. Dyrektor Krystyna Wrona Wicedyrektor Teresa Nycz

 

Drodzy Rodzice!
W imieniu wszystkich pracowników przedszkola:dyrekcji,nauczycieli, obsługi i administracji serdecznie dziękujemy Państwu, za wsparcie i zorganizowanie opieki dla dzieci uczęszczających do przedszkola. Państwa pomoc i zrozumienie bardzo pomogły w organizacji pracy przedszkola.
Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby pobyt dzieci w naszej placówce był w pełni bezpieczny.
Prosze o zamieszczenie na grupach.

Informacja – 07.01.2020 – podziękowanie