„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie – pluszowe Misie opanowały dzisiejsze zajęcia w przedszkolu.
W środę, 25 listopada, dzieci z Kasztankowego Przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. 
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w grupach w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce.
W tym magicznym dniu Pani Wicedyrektor częstowała wszystkie dzieci misiami z kremem. Z pewnością wszyscy będą wspominać ten dzień z radością 😊

Dzień Pluszowego Misia