W naszej szkole przeprowadzony został Konkurs „KALIGRAM” z Języka Angielskiego dla uczniów klas 3 i 4 oraz 6. Kaligram to plastyczna kompozycja liter i symboli graficznych, których układ symbolizuje znaczenie przedstawianego wyrazu w języku obcym, w tym wypadku w języku angielskim. Nasi uczniowie wykazali się wielką pomysłowością i wybór był bardzo trudny. Jury oceniało poprawność językową, pomysłowość, samodzielność wykonania oraz estetykę pracy.

 

Wyniki konkursu:

klasy 3 i 4

I miejsce: Lena Babula i Lena Ćwiertnia 3c

II miejsce: Natalia Bielenin 3b i Jakub Siuta 3c

III miejsce: Milena Juras 3c i Robert Sojka 3a

klasy 6

I miejsce: Natalia Kukla 6c

II miejsce: Maja Szromba 6c

III miejsce: Nikola Gancarczyk 6c i Daria Krawętkowska 6c

Gratulujemy!

 

Wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się na apelu podsumowującym I półrocze roku szkolnego.

Poniżej przedstawiamy galerię prac konkursowych.

Konkurs „KALIGRAM” rozstrzygnięty!