30 października obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień spódnicy i krawata”. Spódnice i krawaty tak chętnie noszone na co dzień przez naszych rodziców i dziadków, niestety przechodzą w zapomnienie. A przecież nadają one wdzięku i elegancji właścicielom tych części garderoby. Pomysłodawcą akcji był Sejmik Jedynki. Do pomysłu Sejmiku włączył się również Minisamorząd klas 1- 3 . Z tej okazji dziewczynki ubrane były w spódniczki, a chłopcy w koszule i oczywiście krawat. Wszyscy prezentowali się bardzo elegancko. Spódnica czy krawat są dobre na każdą okazję, nie tylko od święta. Warto przypomnieć sobie o tym – przy okazji Międzynarodowego Dnia Spódnicy, który obchodzony jest na całym świecie właśnie 30 października. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnych akcji Minisamorządu i Sejmiku Jedynki.

Opiekunowie Minisamorządu i Sejmiku Jedynki

Ewa Mazur, Bożena Kochman

Dzień Spódnicy i Krawata