26. września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali plakaty pt. „Dlaczego warto uczyć się języków obcych?”. Korzyści płynące z nauki języków obcych wydają się być oczywiste. Nie jest żadną tajemnicą, że w dzisiejszych czasach języki trzeba znać – w ten sposób podwyższamy nasze kwalifikacje zawodowe, zwiększamy szansę na awans, możemy skutecznie komunikować się podczas wyjazdu za granicę. W szczególności angielski oraz niemiecki, towarzyszą nam praktycznie na co dzień – w mediach – internecie, telewizji, w przestrzeni publicznej – w reklamach, na plakatach, opakowaniach produktów.

Zerknijcie do galerii i obejrzyjcie, jakie argumenty przemawiające za nauką języków obcych znaleźli nasi uczniowie!

 

 

Projekty uczniów z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych