Nowy rok szkolny to nowe wyzwania dla świetlicy szkolnej. Rozpoczęły się w niej zajęcia różnego typu.

W pierwszym tygodniu dzieci uczęszczające na świetlicę zapoznali się z nowymi nauczycielami i innymi uczniami. Młodzi ludzie poznali regulamin i cele świetlicy.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach integracyjnych, pogadankach na temat wspomnień z wakacji, miejsc godnych zwiedzania w Polsce i w najbliższej okolicy, bezpiecznego poruszania się po drogach, chodnikach, ścieżkach rowerowych. Uczniowie bawili się w gry dostępne na świetlicy. Korzystali też z bardzo dobrej, letniej pogody chodząc na boisko szkolne, gdzie mogli uprawiać sport i zaczerpnąć świeżego powietrza. Nie zabrakło też wypełniania obowiązków, czyli odrabiania zadań domowych.

Pierwsze dni działalności świetlicy szkolnej