Oferta wakacyjna dla dzieci
Przedszkole „Pod Kasztanami
Oferta wakacyjna to recepta na udane wakacje Państwa Dziecka.
Ofertę stworzyłyśmy z myślą o wszystkich zgłoszonych Przedszkolakach z Gminy Brzeszcze.
Zapewniamy opiekę od 6.00 do 16.00, trzy smaczne, przygotowane w naszej przedszkolnej kuchni, domowe posiłki i doskonałą zabawę!
Podczas wakacji zajęcia odbywają się w oparciu o tygodniowe bloki tematyczne, podczas których odwiedzimy najodleglejsze zakątki świata oraz przypomnimy sobie o bezpiecznym i atrakcyjnym spędzaniu wolnego czasu.
Wakacje w Przedszkolu „Pod Kasztanami” to doskonała okazja do rozwijania zainteresowań i pasji Dzieci, proponujemy m.in.:
• zajęcia edukacyjne;
• zajęcia przyrodnicze;
• zajęcia artystyczne;
• zajęcia muzyczne;
• zajęcia plastyczno – techniczne;
• zajęcia sportowe;
• zabawy rekreacyjne w ogrodzie przedszkolnym;
• zabawy integracyjne;
• i inne.
Odkryjemy nieodkryte tajemnice naszego przedszkolnego ogrodu, będziemy spacerować, budować zamki z piasku, grać w piłkę albo po prostu…dobrze się bawić 😉
A co kiedy za oknem deszcz? Spływające po szybach krople deszczu sprzyjają przedszkolnemu rozmyślaniu… zastanowimy się wspólnie – dlaczego rak chodzi wspak?, dlaczego czasami wieje wiatr?, ile kropek ma biedronka?, i czy wszyscy drżą na widok pająka?
Zapraszamy do wspólnej zabawy w gronie rówieśników i do zgłębiania tajemnic otaczającego nas świata w towarzystwie troskliwych Wychowawców.
ZAPRASZAMY!
Dyrekcja i nauczyciele Przedszkola „Pod Kasztanami”

Oferta wakacyjna przedszkola