Drodzy Absolwenci Klas Ósmych!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami i zakończeniem naszej wspólnej drogi w szkole pragnę Wam życzyć wszystkiego, co dobre i piękne. Życzę, abyście zostali przyjęci do swoich wymarzonych szkół średnich, abyście rozwijali swoje pasje i talenty, bo jesteście bardzo utalentowanymi, młodymi ludźmi. Jestem przekonana, że Wasi nauczyciele w szkole średniej odkryją te talenty i będą Was wspierać w codziennym trudzie zdobywania wiedzy i kształtowania nowych umiejętności.

Przede wszystkim życzę Wam i Waszym Rodzicom dużo zdrowia i energii, samych dobrych chwil oraz życzliwych ludzi spotykanych na swojej życiowej drodze. Postarajcie się czerpać jak najwięcej z bezcennych doświadczeń mądrych ludzi wokół siebie, pielęgnujcie przyjaźnie już zawiązane  i zawierajcie nowe, które na pewno będą Was ubogacać, jak już wrócicie do rzeczywistości spoza świata wirtualnego.

Dziękuję Wam za życzliwość okazaną mojej osobie i wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, wzajemny szacunek  i wytrwałość w dążeniu do stawania się bardziej dojrzałym, odpowiedzialnym za siebie i innych człowiekiem, szczególnie w ostatnim, bardzo trudnym dla Was czasie nauczania na odległość.

Nie mówię „żegnajcie” tylko „do zobaczenia”

Krystyna Wrona

Dyrektor ZSP nr 4

z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach

 

Życzenia dla Absolwentów klas ósmych