Organizacja dyżuru wakacyjnego w Przedszkolu „Pod Kasztanami” w Brzeszczach od dnia 3 sierpnia 2020 roku do dnia 31 sierpnia 2020 roku

Dyrektor Zespołu Szkolno –Przedszkolnego nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach informuje, że dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2019/2020 planowany jest :

• w przedszkolu „ Żyrafa” w Brzeszczach od dnia 6 do 31 lipca 2020 roku w godzinach 6:00-16:00;
  • w przedszkolu „Pod Kasztanami” w Brzeszczach od dnia 3 do 31 sierpnia 2020 roku w godzinach 6:00-16:00.

Karty zapisu można odbierać w przedszkolu „Pod Kasztanami” w Brzeszczach od dnia 24 czerwca 2020 roku w godzinach 8:00-15:00 lub pobrać ze strony internetowej przedszkola (załącznik poniżej).
Składanie kart zapisu dziecka na dyżur wakacyjny trwać będzie od 24 czerwca 2020 roku do dnia 26 czerwca 2020 roku w przedszkolu do którego uczęszcza dziecko. Wypełnione karty można dostarczyć osobiście do przedszkola lub odesłać na adres mailowy przedszkola: kasztanki.brzeszcze@gmail.com

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem i procedurami organizacji i bezpiecznego funkcjonowania przedszkola w okresie dyżuru, jego działalności w związku z zagrożeniem COVID-19 . Nabór dzieci do przedszkola na dyżur wakacyjny odbędzie się zgodnie z określonymi w regulaminie kryteriami . Dokumenty dostępne na stronie internetowej przedszkola.

Zgłoszenie dziecka na dyżur dokonują rodzice, którzy nie mogą pogodzić aktywnej pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem.

Krystyna Wrona

Dyrektor ZSP nr 4 w Brzeszczach