„Drogie Dzieci!

Wita Was słoneczny ranek,

tyle dzisiaj niespodzianek,

tyle przygód czeka Was!

Pierwszy czerwca to Dzień Dziecka, wstawać już czas!

Czar zabawy dziś panuje i beztroska tu króluje.

Dziś dorośli Wam życzenia składają i od samego rana do Was się uśmiechają…”

Wszystkim Dzieciom, tym mniejszym i większym życzę radości na każdy dzień, dziecięcej odwagi, fascynujących przygód, prawdziwych przyjaciół, spełnienia marzeń i wiary w rzeczy niemożliwe. Niech Wasze dzieciństwo zawsze będzie wspaniałe, kolorowe i beztroskie.

„Bądź dzieckiem jak najdłużej,

jak dziecko baw się, śmiej

i kochaj tak jak dziecko

i serce dziecka zawsze miej…”

Muzycznym przesłaniem niech będzie dla Was piosenka znakomitej piosenkarki Cleo pt. „Dom”. Życzę Wam, kiedy będziecie już dorośli i życie rozproszy Was po świecie, abyście zawsze wracali do swojego domu, swoich bliskich, których bardzo kochacie. Nie zapominajcie o swoich rodzinnych korzeniach, wspomnieniach z dziecięcych lat, które ukształtują Was na wspaniałych ludzi.

Krystyna Wrona

Dyrektor ZSP nr 4 w Brzeszczach

Dzień Dziecka