Niedawno w szkole przeprowadzony został Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego zatytuowany „Kaligramy”. Należało przedstawić niemieckie słowo tak, aby jego graficzna forma była jednocześnie obrazem danego słowa. Nadesłaliście bardzo ciekawe prace i wybór był naprawdę trudny. Każda praca została doceniona oceną bardzo dobrą z języka niemieckiego. Po konsultacji z p. Dyrektor i nauczycielem plastyki p. Anną Szlenk wybrałyśmy następujące prace.

Pierwsze miejsce- Justyna Paszko 8a „Maus”

Drugie miejsce- Martyna Szymańska 8a „Angst”

Trzecie miejsce- Aleksandra Karteczka 7b „Echse”

Wyróżnienia: Julia Kurek 7a „Physik”, Julia Wawak 8a „Katze”, Alicja Radecka 7b”Sonne”, Emilia Kukla 7b

„Rose”

Gratulujemy!!!

Poniżej prezentujemy prace nadesłane na konkurs.

D.S.

 

Rozstrzygnięcie Konkursu „Kaligramy”