Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Urodzinowa kartka dla kasztanka”.

W konkursie wzięło udział 11 prac. Wszystkie z nich są niezwykle piękne, ciekawe i z całą pewnością wymagały niesamowitej pomysłowości oraz zaangażowania. Zachwyciły różnorodnością technik i starannością wykonania. Komisja konkursowa w składzie: Teresa Nycz, Anna Nycz, Aleksandra Hołowiejczuk, Natalia Tobiczyk, uznała, że dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie będą czekać nagrody, ale na szczególne wyróżnienie zasługują:

1. Adam i Michał Walczyk  – gr. II

2. Hubert Majewski – gr. III

3. Malwina Chwiędacz – gr. II

 

Pozostali uczestnicy konkursu:

Emilia i Lena Bałamucka – gr. I i gr. IV

Maja Drobisz – gr. II

Jakub Sporysz – gr. III

Julia Osóbka – gr. III

Oliwia Kamrowska – gr. IV

Patrycja Bielenin – gr. IV

Kornel Walczyk – gr. V

Lena Tralska gr. V

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac!

Wyniki konkursu – Kartka urodzinowa dla Kasztanka