W związku z pandemią koronawirusa psycholog szkolny – Karolina Matejczyk zaangażowała się w ogólnokrajową akcję „Psychologowie dla społeczeństwa”. Inicjatywa została oficjalnie umieszczona przez rząd RP i Rzecznika Praw Pacjenta na liście głównych akcji pomocowych w kraju.

W razie potrzeby zachęcamy do konsultacji z psychologiem za pośrednictwem mobidziennika lub akcji „Psychologowie dla społeczeństwa”.

Kilka słów o akcji:

Jako ludzkość po raz pierwszy od ponad 100 lat mierzymy się z pandemią. W tej trudnej sytuacji społeczność psychologów i psychoterapeutów oferuje bezpłatną pomoc osobom szczególnie narażonym na negatywne skutki psychologiczne epidemii koronawirusa w Polsce.

 Zachęcamy do odwiedzenia strony www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl i zapoznania się ze szczegółami akcji. W zakładce „O nas” znajduje się lista psychologów, którzy udzielają bezpłatnej pomocy psychologicznej.

Każdy potrzebujący może skorzystać ze wsparcia.

 

Psychologowie dla społeczeństwa