Kochani Uczniowie i Rodzice, Drodzy Nauczyciele!

Minął już pierwszy tydzień zdalnej nauki. Dziękuję serdecznie za to, że Uczniowie każdego dnia logowali się w systemie mobiDziennika, a Rodzice czuwali nad tym i śledzili wszystkie ważne informacje i komunikaty, które przesyłaliśmy. Dziękuję przede wszystkim Uczniom za ogromne zaangażowanie i rzetelne wykonywanie zadań. W tej trudnej sytuacji wykazaliście się wzorową postawą, a Nauczyciele mogą na Was polegać. Stan, w jakim się znaleźliśmy jest dla nas wszystkich trudny. Pamiętajcie, że zawsze możecie  liczyć na swoich Nauczycieli. W razie problemów związanych z zadaniami służymy Wam pomocą. Nie wiemy, kiedy spotkamy się ponownie w Naszej Szkole, ale teraz życzymy Wam dużo wytrwałości i chęci do pracy w domu. Przez ten tydzień udowodniliście, że można, że się da… Jesteśmy przekonani, że wzorowo sprostacie obowiązkom szkolnym, co już pokazaliście w ubiegłym tygodniu. Razem możemy więcej!

Drodzy Rodzice!

Ten tydzień pokazał, że mimo trudności i przeciwieństw losu możemy się wzajemnie wspierać. Każdy uczy się żyć w tej nowej sytuacji. Doskonale sobie Państwo z tym wszystkim radzicie i wiemy, że nie jest łatwo. Życzymy Państwu dużo siły i zdrowia, aby wspierać swoje dzieci.

Drodzy Nauczyciele!

Dziękuję Wam za to, że o każdej porze dnia jesteście w pełni gotowości do tego, aby uczyć swoich Uczniów najlepiej, jak to tylko jest możliwe. Wiem, że nie jest Wam łatwo chociażby ze względu, że brakuje Wam realnego kontaktu z Waszymi podopiecznymi. Jednak musimy przetrwać ten trudny czas a jednocześnie wspólny egzamin z życia. Niejednokrotnie pokazaliście mi, że jesteście silnymi, kreatywnymi mistrzami swojego zawodu, dla których uczeń zawsze był, jest i będzie w centrum uwagi.

Dziękuję!!!

Krystyna Wrona

Dyrektor ZSP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach

#zostańwdomu

Podziękowania