W zeszłym tygodniu klasy I – III obchodziły Tydzień Życzliwości.  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień wypada 21 listopada. Klasy I – III obchodziły jednak to święto przez cały tydzień 🙂 Podczas obchodów w każdej klasie wybieraliśmy „życzliwą koleżankę” i „życzliwego kolegę”.  W szkole, przez cały tydzień funkcjonowała także „Poczta dobrych wiadomości”, w której uczniowie mogli umieszczać pozytywne wiadomości skierowane do swoich kolegów i koleżanek. Okazuje się, że na specjalnie przygotowanych kartach, uczniowie wysłali do siebie oraz pracowników szkoły aż 107 miłych wiadomości! Największe emocje wzbudziło jednak „drzewo życzliwości” – umieszczone na korytarzu szkolnych zachwycało listkami z pięknymi cytatami oraz miłymi wiadomościami napisanymi przez samych uczniów.

      Podczas Tygodnia Życzliwości przekonaliśmy się, że bycie życzliwym ma niezwykłą moc, a składanie sobie życzeń czy mówienie miłych rzeczy, może być czymś codziennym 🙂 Wtedy świat jest piękniejszy, a my zdecydowanie bardziej uśmiechnięci 🙂

107 miłych wiadomości czyli podsumowanie Tygodnia Życzliwości