W ramach programu „Owoce i warzywa w roli  głównej” odbył się konkurs plastyczny dla klas I – III.  Zadaniem uczestników było wykonanie PLAKATU ZACHĘCAJĄCEGO DO SPOŻYWANIA OWOCÓW I WARZYW.

Na konkurs wpłynęło ok. 80 prac wykonanych różnymi technikami, każda interesująca i wyjątkowa. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, by wytypować zwycięzców. Ostatecznie przyznano: 3 nagrody główne (gry planszowe oraz dyplomy),  wiele wyróżnień (farby, flamastry lub kredki) oraz nagrody pocieszenia (kolorowe temperówki) za udział w konkursie.

Nowością było przyznanie tzw. NAGRODY PUBLICZNOŚCI, na którą głosowali wszyscy uczniowie klas młodszych. Trafiła ona do rąk Kornelii Borowczyk z klasy 3c.

Nagrody zostały wręczone na sali gimnastycznej podczas spotkania z dietetykiem.

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców, zdjęcia prac konkursowych oraz nagród.

I miejsce – Filip Hulbój, 3b

II miejsce – Wojciech Pampuszko, 3b

III miejsce – Mikołaj Babula, 2c

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Autor: J.W.

KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY!