Co to był za dzień !!
W poniedziałek, 7 października, w przedszkolu Pod Kasztanami ponownie zawitały Eko Babki.
Panie razem z najstarszymi grupami przeprowadziły lekkie pogadanki o ekologii, ochronie środowiska i byciu EKO. Następnie, wspólnie przygotowywaliśmy EKOczyściki, czyli naturalne i ekologiczne mleczka do sprzątania. Te same, którymi Eko Babki sprzątają u swoich klientów. Zabawa była przednia!! Hasła i spostrzeżenia przedszkolaków bezcenne. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy po powrocie z przedszkola dzieciaki z takim samym zapałem pomagały sprzątać rodzicom w domu?? Miejmy nadzieję, że tak!!
Ale nie samo sprzątanie jest ważne. Liczy się rozmowa i dyskusja. Będzie to dla nas ogromny sukces jeśli choć jednemu z dzieciaczków uda się nakłonić rodzinę do nowych, lepszych EKO nawyków. Trzymamy kciuki!! Ale nie żegnamy się, bo Nasza Pani Dyrektor już ma kolejne ekstra pomysły więc do zobaczenia!! 

 

Warsztaty – Eko Czyściki