27 września 2019r. odbyły się wybory do Rady MiniSamorządu Uczniowskiego. W wyborach startowało sześciu kandydatów, którzy zaprezentowali swoje programy wyborcze. W tym roku wykazali się dużą pomysłowością. Były to między innymi propozycje DNIA PIŻAMY, KONKURSU PIOSENKARSKIEGO, TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ, DNIA SZALONEJ FRYZURY, czy KREATYWNYCH PRZERW.

Po przeliczeniu głosów przez Komisję Wyborczą, w której skład wchodzili opiekunowie MiniSamorządu oraz delegaci z klas trzecich okazało się, że największą  ich ilość zdobył Kacper Turczyn z klasy III c i tym samym w roku szkolnym 2019/2020 będzie pełnił funkcję przewodniczącego MiniSamorządu. Jego zastępcami zostali: Filip Pęcikiewicz z klasy II a oraz Aleksandra Janas z klasy II c.  

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Znamy już wyniki wyborów do MiniSamorządu Uczniowskiego!