Nowy rok szkolny zaczął się w najstarszej  grupie z przytupem. 17 września bowiem przedszkolaki z  V oddziału brały udział w bezpłatnych warsztatach Majsterkowo organizowanych przez Castoramę w Oświęcimiu. Ich celem było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych.
Dzieci pod okiem przesympatycznej pani Aldony  kolorowały i ozdabiały farbami wg własnego pomysłu materiałowe  torby wielokrotnego użytku. Część dzieci używała gotowych szablonów, a inni malowali własne obrazki. Co rusz przystawali obok naszych stolików warsztatowych klienci sklepu i podziwiali prace przedszkolaków, a było co oglądać. Każda bowiem torba to swoiste dzieło sztuki. Każda malowana z wielkim zaangażowaniem i pietyzmem. Każda jest najpiękniejsza.
Dziękujemy Castoramie i pani Aldonie za zorganizowanie warsztatów, za prezenty i mamy nadzieję do zobaczenia  za rok.

Majsterkowo w Castoramie