W poniedziałek 17. czerwca Pani Dyrektor podsumowała wyniki tegorocznych konkursów. Wyłoniono i nagrodzono zwycięzców w różnych dziedzinach. Nie zabrakło konkursów historycznych, językowych, szachowych czy czytelniczych.

W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym pt. „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” wyróżnienie otrzymał uczeń klasy 8b Błażej Trochimczuk.

Uczniowie, którzy otrzymali nagrody za udział:

Klasy I – III

Zofia Kukla

Szymon Siuta

Oliwia Nadgórska

Zuzanna Wawak

Małgorzata Pendracka

Filip Hulbój

Laura Kopiec

Igor Sajewicz

 Klasy IV – VIII i Gimnazjum

Błażej Trochimczuk

Kukla Emilia

Radecka Alicja

Kacorzyk Franciszek

Starzec Oliwia

Ćwiertnia Bartosz

Czepiec Emilia

Orawska Paulina

Wasik Sandra

Lipowiecka Izabela

Wawro Klaudia

Frączek Magdalena

Wideł Małgorzata

Górka Paulina

Drożdż Anita

W szkolnym konkursie z j. niemieckiego  „Tłumaczenie jest sztuką” pierwsze miejsce zajął Jakub Maciejczyk z 7b, drugie miejsce powędrowało do Barbary Kucharskiej z 8c, a trzecie do Małgorzaty Kruczyńskiej z 3d gimnazjum.

Nagrodzona została również uczennica 3c gimnazjum Klaudia Wawro, która w bieżącym roku szkolnym osiągnęła wysokie wyniki z języka niemieckiego w konkursach szkolnych, międzyszkolnych i powiatowych.

W konkursie z j. angielskiego nagrody otrzymali: Maria Siwiec z 8a i Jakub Marciniak z 7a.

W  konkursie czytelniczym zwyciężyli Piotr Klimeczek z 3b gim i Debora Madej z 8a.

Z kolei w szachach niepokonani byli Mikołaj Wójcik z 3c gim i Oliwia Chrapla z 8a.

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny wyróżnienia otrzymali: Dawid Krawieczek z 4b i Martyna Hacuś z 5c.

MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII – konkurs dla klas III

1 miejsce – Filip Faber

2 miejsce – Igor Sajewicz

3 miejsce – Mikołaj Grzywa i Miłosz Cygal

„EKO – zabawka z recyklingu” – konkurs plastyczno – techniczny

Wyróżnienia:

Jagoda Witek

Kamil Kamrowski

Antoni Wolant

Adam Winkler

Nagrody za udział:

Nadia Kulczyk

Igor Sajewicz

Dominik Morończyk

Lena Babula

Martyna Górka

 Ogólnopolski konkurs plastyczny „Złota rybka”

Aleksandra Janas

Milena Juras

 Konkurs z języka angielskiego „FOX”

Zuzanna Rak

 Klasowy konkurs plastyczny dla klas I – III

„Plakat nt. bezpieczeństwa”

1 miejsce – klasa 1a

2 miejsce – klasa 1c

3 miejsce – klasa 1b i klasa 3b

Wyróżnienia:

klasy 2a, 2b, 3a

Gratulujemy zwycięzcom!!!

 

 

Wyniki tegorocznych konkursów